37. ročník soutěže „O nejchutnější houby ve sladkokyselém nálevu“

Kategorie I.

 

Výsledková listina

 

MK Slavkovský les

Mariánské Lázně 19.3.2011

 

Celkové pořadí Vzorek číslo Mykologický klub Název vzorku Autor vzorku Součet bodů
1 26 MK Liberec Ryzec pravý Hudeček Jiří 139
2 17 MK Hořovice Hřib smrkový Bečvářová Štěpánka 138
3 25 MK Liberec Mšenská směs Burda Jaroslav 134
4 13 MK Plzeň Hřib smrkový Vlk Jiří 131
5-6 27 Houbařský spolek Žatec Hřib strakoš Tonar Jiří 131
5-6 11 MK Rychnov nad Kněžnou Hřibová směs Novák Luděk 131
7 14 MK Úpice Směs Pospíšil Bohumil 129
8 8 MK Dobrovice Prodašická směs Najč František 128
9 30 MK Kryry Hřib smrkový Justrová Jaroslava 127
10 20 MK Dobrovice Ledecká směs Lapuník Jiří 125
11 2 MK Choceň Hřib hnědý Randa Jaroslav 121
12 5 MK Hořovice Směs s holubinkami Jindřich Oldřich 118
13 23 MK Slavkovský les Slavkovská směs Syřiště Pavel 117
14 10 MK Praha Šupinatka a Václavka Sobotková Marie 116
15 29 MK Slavkovský les Pošmurky Pošmura Jiří 115
16 6 MK Úpice Hřib hnědý Pospíšil Bohumil 115
17 18 MK Svitavy Letní směs Zedník Josef 113
18 15 Houbařský spolek Žatec Hřib hnědý Kardoš Miroslav 110
19 24 MK Svitavy Čirůvka fialová Čisárikova Marie 109
20 12 MK Náchod Hřib sametový Goll Svatopluk 109
21 28 MK Praha Podtrnka a Kačenka Sobotková Marie 106
22 3 MK Kryry Kružinská směs Konderla Jaromír 100
23 9 MK Lázně Kynžvart Směs Wnek František 89
24 7 MK Broumov Hřibová směs Kašparová Irena 88
25 4 MK Plzeň Sírovec žlutooranžový Čech Jaroslav 86
26 1 MK Choceň Strmělka mlženka Dvořáková Blanka 85
27 22 MK Velká Hamry Hlíva ústřičná s paprikou Brabenec František 69
28 19 MK Rychnov nad Kněžnou Liška obecná Slaboň Slavomír 64
29 16 MK Broumov Hřibovitá směs Urbanová Eva 58
30 21 MK Náchod Směs Šplíchal Josef 36

 

37. ročník soutěže „O nejchutnější houby ve sladkokyselém nálevu“

Kategorie II.

 

Výsledková listina

 

MK Slavkovský les

Mariánské Lázně 19.3.2011

 

Celkové pořadí

Vzorek číslo Mykologický klub Název vzorku Autor vzorku Součet bodů
1 13 MK Plzeň Pavučinec různý Vlk Jiří 136
2 10 MK Hořovice Kačenka česká Jindřich Oldřich 132
3 18 MK Choceň Muchomůrka růžovka Miřejovský Pavel 131
4 11 MK Úpice Krásnoporka mlýnářka Pospíšilová Marie 128
5 23 MK Úpice Slizák mazlavý Pospíšilová Marie 125
6 4 MK Liberec Šťavnatka tečkovaná Hudeček Jiří 121
7 17 Houbařský spolek Žatec Muchomůrka růžovka Holá Eva 120
8 16 MK Plzeň Šťavnatka modřínová Hodanová Anna 115
9 21 MK Náchod Třepenitka maková Benešová Věra 110
10 25 Houbařský spolek Žatec Třepenitka maková Kardoš Miroslav 109
11 15 MK Choceň Kotrč kadeřavý David Pavel 108
12 2 MK Liberec Šťavnatka modřínová Hudeček Jiří 108
13 14 MK Svitavy Třepenitka maková Čisárikova Marie 105
14 12 MK Dobrovice Ucho Jidášovo Knížek Radomil 105
15 22 MK Dobrovice Ucho Jidášovo Lapuník Jiří 104
16 24 MK Rychnov nad Kněžnou Liška obecná Novák Luděk 102
17 1 MK Slavkovský les Třepenitka maková Maršíček Jakub 102
18 5 MK Svitavy Čirůvka Havelka Zedník Josef 102
19 26 MK Praha Pstřeň dubový Sobotková Marie 100
20 7 MK Slavkovský les Opěnka měnlivá Tůma Vlastimil 99
21 8 MK Hořovice Holubinka olivová Jindřich Oldřich 97
22 19 MK Náchod Ryzec černohlávek Strick Antonín 85
23 20 MK Rychnov nad Kněžnou Kotrč kadeřavý Matějka Václav 84
24 9 MK Broumov Muchomůrka růžovka Thér Karel 81
25 3 MK Praha Ryzec syrovinka Brčáková Dagmar 76
26 6 MK Broumov Liška obecná Janatová Jitka 52

 

37. ročník soutěže „O nejchutnější houby ve sladkokyselém nálevu“

Soutěž klubů

 

Výsledková listina

 

MK Slavkovský les

Mariánské Lázně 19.3.2011

 

 

Pořadí Mykologický klub   Součet bodů
1 MK Liberec   502
2 MK Úpice   497
3 MK Hořovice   485
4 Houbařský spolek Žatec   470
5 MK Plzeň   468
6 MK Dobrovice   462
7 MK Choceň   445
8 MK Slavkovský les   433
9 MK Svitavy   429
10 MK Praha   398
11 MK Rychnov nad Kněžnou   381
12 MK Náchod   340
13 MK Broumov   279
14 MK Kryry   227
15 MK Lázně Kynžvart   89
16 MK Velká Hamry   69